Головна » 2017 » Січень » 11 » "Снігу випало багато – грає дітвора завзято!
"Снігу випало багато – грає дітвора завзято!

Як добре, що настала зима! Чистий сніжок, морозець, слизькі крижані гірки піднімають настрій. Сніг – це найголовніше. Можна стільки різноманітних ігор вигадати! Так, 11.01.2017року в ДНЗ №17 "Перлинка"   завітав   заєць Сніжок і подарував дітлахам веселі зимові забави. Малюки з радістю катали один одного на санчатах, змагалися на лижах, грали в хокей. Та найбільше задоволення принесла дітям гра в сніжки. Такий вид діяльності у дитячому садку розвиває у дошкільнят  рухові якості: швидкість спритність, силу та витривалість, виховує бажання та вміння піклуватись про своє здоров’я через фізичні вправи, вести активний спосіб життя. Веселі зимові розваги подарували малюкам гарний настрій на весь день.

Переглядів: 405 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0