Головна » 2017 » Січень » 13

Давні традиції нашого народу не згасають. Їх підтримують і активно пропагують освітяни міста. Щороку нові покоління дітей долучаються до участі в обрядах колядування, щедрування, засівання. За традицією, дітлахи ДНЗ №17 "Перлинка" 13 січня привітали з минулим Різдвом та Щедрим вечором своїх вірних друзів – ПП "Копиця". Гурт щедрувальників очолювали Береза і Міхоноша. А козак Василь проводив ігри з Козою. Та коли Кізонька занедужала, стався в пригоді Лікар, який вилікував не тільки Козу, а й провів профілактично-лікувальну гімнастику з працівниками підприємства. З побажаннями здоров'я, добробуту та миру, щедро обдаровані подарунками від "Копиці", поверталися щедрувальники в дитсадок. Нехай кожен вечір буде Щедрим для усіх добрих людей!

Переглядів: 460 | Додав: sad17perlinka | Дата: 13.01.2017 | Коментарі (0)