Методична робота з кадрами

Методична робота в ДНЗ - важлива умова підвищення якості педагогічного процесу, частина цілісної системи безперервної освіти, спрямована на поглиблення, актуалізацію знань, умінь та навичок педагогів, які грунтуються на досягненнях науки та передового педагогічного досвіду і сприяють підвищенню професійної  майстерності кожного педагога, на формування колективу однодумців, розвиток творчого потенціалу всіх педагогів, необхідного для якісної освітньо-виховної роботи в ДНЗ.

Форми методичної роботи:

• Педагогічні ради;
  • Педагогічні читання;
  • Консультпункт "Хочу все знати";
  • Творча група "Свіжий подих";
  • Семінари-практикуми;
  • Майстер-клас "Крок до зірок";
  • Робота з педагогами-початківцями "Паросток";
  • Рота з педагогами, які атестуються;
  • Робота з помічниками вихователів.

Організація методичної роботи з педагогічними кадрами

у 2020-2021н.р.

Науково-методична проблема: Удосконалення роботи педагогічного колективу щодо надання дітям якісної дошкільної освіти із забезпечення компетентнісного розвитку дитини в умовах комфортного освітнього середовища на засадах впровадження театралізованої діяльності та педагогіки партнерства (2 рік).

1. Спрямувати роботу педагогічного колективу на оптимізацію роботи з валеологічної освіти та фізичного виховання дошкільників у світлі завдань освітньої лінії "Особистість дитини" БКДО через створення сучасного розвивального середовища, формування ціннісного ставлення до свого здоров'я через використання інтегрованого дидактичного модуля на заняттях з фізичного розвитку дошкільників в театрі "Магія здорової дитини".

2. Активізувати роботу щодо осучаснення освітнього процесу, спрямованого на реалізацію завдань БКДО, наступності в роботі ДНЗ та школи в умовах реалізації Концепції НУШ щодо формування математичної компетентності дітей дошкільного віку через використання ІДМ (Рік математичної освіти в Україні).

3. Продовжити роботу щодо створення освітньго середовища, дружнього до дитини, попередження булінгу шляхом упровадження програми "Вчимося жити разом", освітньої технології "Лялька-персона" через організацію театру "МАГІЯ".

Форми методичної роботи у 2020 - 2021н.р.

* Проблемний семінар "Реалізація освітньо-виховної моделі "Планета Театралія" через організацію театру "МАГІЯ".

*Семінар-практикум "Математичний розвиток дошкільників: шляхи підвищення якості математичної освіти через впровадження інноваційних технологій на основі інтеграції освітнього процесу".

*Творча група "Шляхи реалізації завдань життєво компетентної особистості через упровадження технології "Лялька-персона" в театрі "МАГІЯ".

*Школа культури здоров'я "До здоров'я дітей - через освіту дорослих. Сучасна валеологічна освіта дитини та родини.

*Майстер-клас інструктора з фізичного виховання Біленької О.В. "Інтегрований дидактичний модуль на заняттях з фізичного розвитку "Магія здорової дитини".

Перелік навчальної літератури рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році

Здійснення внутрішнього контролю в дошкільному закладі
Педагогічна рада в ДНЗ:

Майстер-клас “Крок до зірок”