СТОРІНКА ТВОРЧОГО ПЕДАГОГА

ІНСТРУКТОР З ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи 18 років

Педагогічне кредо: "Розум - направляй, а почуттям - урівноважуй"

"Якщо особистість стане носієм ідеї здоров'я,

то її життя стане плідним, здоровим та довготривалим"

Життєве кредо: "Достойна людина не та в якої немає недоліків, а та, у якої є гідність"

Проблема над якою працює педагог: "Інтегрований дидактичний модуль на заняттях з фізичного розвитку дошкільників"

Педагог переконана, що використання інтегрованого дидактичного модуля (ІДМ) на заняттях з фізичного розвитку  дошкільників - це цінний досвід, коли дитина отримує суттєвий багаж знань, вмінь та заряд необхідний для всебічного здоров'я та подальшого виховання, розвитку та навчання.

МІТАСОВА  ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА

Спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи 27 років

Педагогічне кредо: У кожної дитини сторін є багато. знайди найсильнішу за всіх. щоб потім її розвивати, плекати в натхненні, добрі та красі!

Сучасний педагог – новатор

Мітасова Олена Володимирівна закінчила Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка у 1995 році, за спеціальністю «вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва». У закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 17 «Перлинка» комбінованого типу Ніжинської міської ради Чернігівської області на посаді вихователя працює 21 рік. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вихователь-методист».

Олена Володимирівна відзначається творчим підходом до організації освітнього процесу, пошуком нових нетрадиційних форм та методів у роботі з дошкільниками. Працюючи над проблемою «Розвиток  творчих  здібностей дошкільників» всю свою діяльність спрямувала на формування креативного розвитку та саморозвитку дітей дошкільного віку.

Незважаючи, що заклад на простої вихователь творчо співпрацює з обдарованими дітьми - вихованцями  гуртка «Магія мистецтва».

Гуртківці прийняли активну участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Казкове Різдво» у номінації колаж під назвою «Різдвяний Ангелик зірку засвітить і будуть у мирі жити всі діти» де зайняли перше місце (лютий, 2022р.).

На Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Моя мрія»  Олена Володимирівна з дошкільнятами теж отримали перше місце за роботу «Щастя тобі, Україно»  (лютий, 2022р.).

Авторська робота в номінації – колаж «Борітеся – поборете!» (портрет Т.Г.Шевченка) отримала перше місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Слава Україні» (травень, 2022р.).

У нелегкий для України час Олена Володимирівна залишається сучасним педагогом – пошуковцем, що працює за покликанням. Їй притаманна безмежна любов до дітей, віра в успіх  кожного малюка та перемогу.