Головна » 2016 » Грудень » 19 » "Святий та добрий Миколай, ти до нас завітай"
"Святий та добрий Миколай, ти до нас завітай"

Ось  і завітала в Україну білосніжна зима. А разом з нею і веселі свята, які зачаровують дітей та дорослих  магією дива, казки, чудес. Відкриває зимовий цикл свят неймовірно чарівне свято Миколая. На зустріч зі святим з нетерпінням чекала дітвора з ДНЗ № 17 "Перлинка". Діти писали листи. Готували вірші, пісні, таночки для Святого Миколая. І ось довгоочікувана мить настала. Перед появою гостя в дитсадочок завітали його посланці – дивні Янголята, Зірочки та Місяць, які освітили святому дорогу в наш дошкільний заклад. І раптом несподівано з'явилися "помічники" Святого Миколая – депутат обласної ради, відомий в Ніжині меценат Наталія Копиця разом з друзями. Вони принесли подарунки: солодощі, фрукти, іграшки та щирі побажання всім присутнім здоров'я, добробуту, злагоди і миру. В ці чарівні святкові хвилини навіть Баба Яга не змогла нашкодити дійству і стала доброю та чемною.

Нарешті на свято завітав бажаний гість – Святий Миколай. Він приніс дітям відчуття важливості бути добрими, чемними, розумними, слухняними. Адже тільки тоді їхнє майбутнє буде впевненим і стабільним. Феєрію свята допомогли створити театралізовані дійства, музичне забарвлення, поетичні хвилини, використання сучасних комп'ютерних технологій.

Святкові зустрічі принесли дітям незабутні емоції, море подарунків та відчуття щастя.

Переглядів: 472 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0