Головна » 2016 » Січень » 27 » Турбота про наших захисників - добра традиція колективу ДНЗ 17 «ПЕРЛИНКА»
Турбота про наших захисників - добра традиція колективу ДНЗ 17 «ПЕРЛИНКА»

Всі новорічно – святкові дні в нашому дошкільному навчальному закладі № 17 «Перлинка» не минули марно. Діти, батьки та весь  колектив дошкільного закладу приймали участь в акції «Допомога воїнам АТО». Ця акція стала для нас незмінною доброю традицією. Відгукнулися всі, незважаючи на скруту, - з радістю, чуйністю та розумінням.

А як прониклися турботою про воїнів наші вихованці, скільки добрих малюнків намалювали, скільки  щирих побажань написали, щоб хоч якось розрадити та підтримати наших захисників. Кожен хлопчик та кожна дівчинка обмалювали свою долоньку, бажаючи передати  частинку свого тепла, дитячої турботи та щирості.

15.01.2016року діти разом з батьками та дружнім колективом нашого садка спакували в коробки гостинці для воїнів АТО, оформили їх з любов’ю та ласкою і передали в добрі руки Отця Сергія.

Отець Сергій благословив наших дітей на добрі щирі вчинки, на любов до рідного краю та ближнього свого.

Переглядів: 556 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0