Головна » 2018 » Грудень » 19 » Святий Миколай у "Перлинку" завітав – дітям радість дарував!
Святий Миколай у "Перлинку" завітав – дітям радість дарував!

Білосніжна красуня зимонька принесла із собою найбажаніші для всіх людей новорічні свята! З нетерпінням чекала малеча на прихід доброго чарівника Святого Миколая.

І ось він завітав до малят ДНЗ №17 "Перлинка". Та не сам завітав, а з друзями: Наталією Миколаївною Копицею та її казковими героями з фабрики "Копиця". Поважні гості дарували веселий настрій, м'які іграшки, соковиті мандарини – все для гарного свята! А потім завітали на свято Ангели, помічники Святого Миколая, прибігали нечемні Мишенята, які потім зрозуміли свої помилки і виправили їх. І нарешті, сам Святий Миколай. Радості малят не було меж!

З Новорічними святами, Ніжине!

Переглядів: 384 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0