Головна » 2020 » Серпень » 28 » ШАНОВНІ БАТЬКИ ДНЗ №17 "ПЕРЛИНКА"
ШАНОВНІ БАТЬКИ ДНЗ №17 "ПЕРЛИНКА"

Колектив дошкільного закладу №17 «Перлинка» щиро вдячний вам за розуміння та відповідальне ставлення до організації протиепідемічних заходів в ДНЗ на період карантину.

Уряд продовжив адаптований карантин в Україні до 31 жовтня!

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та профілактики інфекційних захворювань у 2020 році батьки на територію закладу не допускаються. Ви приводите дитину в дошкільний заклад і на подвір’ї віддаєте вихователю. Батьки обов’язково дотримуються маскового режиму та дистанції 1,5 м. В разі несприятливих погодних умов прийом дітей проводиться біля кожного входу в приміщення.

Всі питання з вихователем та адміністрацією дошкільного закладу вирішуються в телефонному режимі!

До дошкільного закладу не допускаються працівники та діти із температурою вище 37,2 С. Всі приміщення закладу провітрюються та дезінфікуються кожні 2 години. Дошкільнята якомога більше часу проводять на свіжому повітрі.

Температурний скринінг дітей та працівників проводять при вході в заклад. Протягом дня кожні 4 години вихователі вимірюють дітям температуру. Дітей, у яких виявлено температуру тіла понад 37,2 С та тих у кого є ознаки респіраторних захворювань, ізолюються з відповідним інформуванням батьків.

На період карантину забороняється:

*використовувати багаторазові (тканинні) рушники, мякі іграшки та килими з довгим ворсом;

*перебувати в приміщенні в вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень;

*проводити заходи за участю дітей з більш ніж однієї групи та за присутності глядачів;

*проводити батьківські збори, крім тих, що проводяться  дистанційно.

На період карантину рекомендовано:

*розробити адаптований графік  прогулянок та занять з метою недопущення обєднання груп;

*проводити додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;

*надавати пріоритет активностям, що проводяться на відкритому повітрі;

*обмежити заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом.

Для зв’язку з адміністрацією дошкільного закладу або вихователем просимо використовувати телефонний зв’язок: 3-15-96.

Дуже просимо Вас дотримуватися санітарних вимог та не порушувати графіку роботи дошкільного закладу.

З повагою, адміністрація ДНЗ.

Переглядів: 217 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0