Головна » 2017 » Серпень » 24 » Дошкільний навчальний заклад №17»Перлинка» святкує День Незалежності України!
Дошкільний навчальний заклад №17»Перлинка» святкує День Незалежності України!

Сьогодні у дитячому садку №17 «Перлинка» зібралися друзі – ось, як їх багато. Всіх об’єднало та привело сюди урочисте свято – День Незалежності України. Цей день особливий для кожного з нас. Радіють люди, дарують своїй державі найтепліші слова, найкращі пісні і таночки.

Наші діти – вихованці ДНЗ №17»Перлинка» також привітали рідну Україну зі святом. Поважними гостями на святі були козак Василь та козачка Оксана, разом з ними діти влаштували святкову ходу - крокували під звуки «Козацького маршу» тримаючи у руках жовто-блакитні прапорці та герб нашої держави. На святі діти показали всі свої вміння та таланти: відгадували загадки, співали пісні, танцювали українські народні таночки. Від щирого серця дарували діти своїй країні вдячні, теплі слова та малюнки. У святковому, врочистому настрої свято закінчила пісня «Хай живе надія».

Я Україну так люблю,

Як рідну матінку свою.

Хай мир та дружба поєднає всіх,

І дзвенить дитячий безтурботний сміх.

Хай зоріє доля світла та ясна,

Рідна мати, Батьківщино,

Ти у нас одна!