Головна » 2016 » Червень » 14 » День захисту дітей у ДНЗ №17 "Перлинка"
День захисту дітей у ДНЗ №17 "Перлинка"

Кожного року  в перший день літа у дитячому садочку "Перлинка" відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Цього року на свято завітало Літо. Дошкільнята привітали його веселими віршами, піснями та рухливими іграми. Діти старших груп затанцювали веселий танок "Райдуга". А ліниве Кошеня не хотіло з ранку прокидатись, лінувалося., тому діти навчили його робити зарядку з піснею "Встало зранку Кошенятко",  гратися і веселитися разом з ними. Порадували дітлахів і  веселі герої мультиків -  Смішарики. Вони навчили дітей боротися з "вірусами" та мікробами і рухатися в ритмі танцю. Піснею  "Маленька країна" діти привітали своє щасливе дитинство, дарували всім присутнім святковий настрій та радісні посмішки. Звучали  тремтливі вірші про красу літньої природи на Україні. А наостанок всі закружляли у вирі запального українського танцю "Україна – моя любов". Різнокольорові кульки мрій полинули у небо. Під час свята накрапав дощик та світило сонечко, а Літо радувало дітей своїм теплом.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Переглядів: 508 | Додав: sad17perlinka | Рейтинг: 0.0/0