Головна » 2017 » Лютий » 10

10 лютого 2017 року в Ніжині відбувся ІІ міський фестиваль патріотичної пісні "У піснях мого народу – доля України". В ньому взяли участь загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади Ніжина. Учасники фестивалю дуже ретельно готувалися до виступів: підбирали цікаві пісні, дійства на сцені, відеопрезентації.

Вихователі та вихованці ДНЗ № 17 "Перлинка", підбираючи пісню для фестивалю, глибоко прониклися темою незакінченої війни, яка й досі забирає людські життя. Обрана пісня прийшла до вподоби найталановитішим дітям, які пройшли перший відбірковий етап фестивалю в дитсадочку. Щирість почуттів, непідробне співпереживання трагічним подіям діти втілили у своєму виступі на фестивалі. Підтримали їх у цьому не менш талановиті педагоги дошкільного закладу.

Виступ вразив присутніх в залі глядачів глибокою е ... Читати далі »

Переглядів: 465 | Додав: sad17perlinka | Дата: 10.02.2017 | Коментарі (0)