Головна » 2016 » Вересень » 25

Велику радість дітям садочка № 17 «Перлинка» приносять дні, коли вони поринають у світ природи, вирушаючи у турпохід. Бо це не тільки активний вид відпочинку, який сприяє фізичному зміцненню здоров’я дитини, але й самий цікавий та корисний вид спорту.

Погожого осіннього дня старша група №1 (вихователі Парасюк Л.В., Тарахан Л.М.) разом з інструктором з фізичного виховання Біленькою О.В. вирушили в туристичний похід. Заздалегідь розроблений маршрут пролягав стежинами мікрорайону вулиці Шевченка та парку воїнів-афганців. Діти радісно та збуджено несли свої похідні рюкзаки, набуваючи по дорозі нових вражень від осінньої природи. Далі було покладання квітів до пам’ятників воїнам Афганістану та жертвам голодомору, мандрівка стежинами осіннього парку. На затишній галявинці дошкільнят чекав справжній пікнік: печена картопля, сало, хліб, фрукти, сік.

... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: sad17perlinka | Дата: 25.09.2016 | Коментарі (0)